Polsko-Białoruska Izba Handlowo Przemysłowa

ul. Kopernika 30/617, 00-336 Warszawa

Prezes Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej

ogłasza zamiar zatrudnienia  Kierownika Biura Izby .

Zakres zadań: Kierowania sprawami Biura Izby, wykonywanie prac administracyjnych i biurowych, prowadzenie spraw polsko-białoruskiej współpracy gospodarczej realizowanej przez Izbę, współpraca z członkami Izby, współpraca z organizacjami i instytucjami zainteresowanymi polsko-białoruską współpracą gospodarczą w tym z ministerstwami, agencjami i ambasadami, współpraca z młodzieżą, w tym organizacja staży zawodowych i praktyk dla młodzieży akademickiej z Białorusi w Polsce i polskiej młodzieży w Białorusi, współpraca z przedsiębiorcami, udział w projektach szkoleniowych, promocyjnych i gospodarczych, udział w projektach innowacyjnych.

Wymagania i kwalifikacje: ukończone studia wyższe, ekonomiczne lub prawnicze, doświadczenie w pracy z zespołami ludzkimi, podstawowa znajomość procedur administracyjnych, umiejętność organizacji forów gospodarczych, konferencji i szkoleń, dyspozycyjność związana z niezbędnymi wyjazdami zagranicznymi, znajomość j. polskiego i j. rosyjskiego, atutem będzie dodatkowa znajomość j. angielskiego.

Warunki pracy i wynagrodzenia: Praca w wymiarze podstawowym 4 godziny dziennie, w godz. 9.00 – 13.00 w siedzibie Biura Izby, płynny czas pracy w zależności od realizowanych zadań i ich harmonogramu, wynagrodzenie: podstawowe (stałe)  + wynagrodzenie od umów zlecenia + wynagrodzenie prowizyjne od efektów realizowanych projektów gospodarczych.

Termin rozpoczęcia pracy: październik – listopad 2021 r.

Aplikacje w postaci C.V.  oraz listu motywacyjnego  z określeniem minimalnego poziomu wynagrodzenia podstawowego proszę przesyłać na adres: info@pbihp.pl. Dane zawarte w aplikacji będą wykorzystane wyłącznie do postępowania o zatrudnienie, na co należy w aplikacji wyrazić zgodę. Po zakończeniu postępowania dane zostaną usunięte ze zbioru PBIHP

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com