Polsko-Białoruska Izba Handlowo Przemysłowa

ul. Kopernika 30/617, 00-336 Warszawa

Rekomendujemy współpracę z C-CONNECT, firmą członkowską naszej Izby

Rekomendujemy  współpracę z C-CONNECT, firmą członkowską naszej Izby

Strona internetowawww.c-connect.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Centrum-Connect-112412810627496

Instagram: https://www.instagram.com/centrum_connect/

 

Centrum CONNECT Spółka z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług dla Obcokrajowców w zakresie legalizacji pobytu, obsługi biznesu oraz szkoły językowej.  Wszystkie wstępne i zarazem niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej www.c-connect.pl

Istnieją 2 ważne atuty, które stanowią, że firma jest unikalna i warto z nią współpracować:

1/. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Centrum CONNECT posiada dwie platformy: obsługa klienta indywidualnego oraz obsługa biznesu. 

a/ W ramach obsługi klienta indywidualnego – pomagamy zostać i urządzić się w Polsce lub przygotowujemy do wyjazdu dalej, do wybranego kraju w UE i oferujemy pełen zakres usług, od:

– pomocy w znalezieniu się w Polsce, poprzez legalizację pobytu i wszystko co jest związane z pobytem (od karty pobytu, poprzez wszelkie wnioski, aż po sprawy trudne, jak odmowy, czy deportacje),

– kursu języka polskiego lub innego zachodniego,

– zezwolenia na pracę w Polsce lub w Unii Europejskiej (leasing pracowników).. 

b/ W ramach obsługi biznesowej oferujemy pomoc kompleksową, a w szczególności:

– rejestracja firmy, wirtualne biuro, obsługę księgową, obsługę prawną, reprezentację przed sądami i urzędami administracji państwowej,

–  pomoc w otwarciu konta bankowego, dostępie do linii kredytowych i leasingowych,

– pomoc w nabyciu lub najmie nieruchomości,

– legalizujemy pobyt na podstawie własnego biznesu,

– kursy języka w naszej szkole językowej,

– oferujemy wsparcie w rozwoju biznesu poprzez pomoc w zorganizowaniu niezbędnego lokalu, sprzętu do wykonywania działalności, w reklamie, znalezieniu partnerów biznesowych, pomoc w organizacji transakcji handlowych włączając logistykę i kwestie obsługi celnej, jak również wiele innych. Kompleksowość obsługi biznesowej to jest nasz drugi atut. 

Nasze hasło to „Rejestracja firmy to jeszcze nie biznes„. Okazujemy rzeczywistą pomoc nie tylko w starcie, ale również w prowadzeniu biznesu.

2/. MIĘDZYNARODOWY CHARAKTER

Za sprawą naszej Fundacji należymy do międzynarodowego konsorcjum z przedstawicielstwami w Moskwie, w Warszawie, w Wiedniu, w Hongkongu oraz Chinach kontynentalnych (www.gk-asiainvest.com),  dzięki czemu nasza pomoc, szczególnie dla klienta biznesowego ma europejski i transkontynentalny wymiar. Wszystkich szczegółowych informacji, jak również propozycje biznesowe omawiamy podczas indywidualnych rozmów z klientem.

Centrum CONNECT Sp. z o.o.  dzięki kompetencjom i bagażowi  doświadczeń kadry na arenie międzynarodowej, na której działamy od wielu lat, zapewnia klientom,  którzy do nas trafiają szeroką ofertą i profesjonalną obsługę.

Z poważaniem,

Andrzej A. Konarski, Prezes Zarządu

Centrum CONNECT Sp. z o.o. tel. kom. +48 887 709 355

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com