Strona Główna

Zaproszenie na Białorusko-Polskiego Forum Biznesu

Mamy zaszczyt poinformować o przeprowadzeniu Białorusko-Polskiego Forum Biznesu towarzyszącego posiedzeniu Wspólnej Białorusko-Polskiej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej.

Wydarzenie jest organizowane w ramach współpracy Narodowego Centrum Marketingu i Badania Cen Republiki Białoruś i Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Ze strony białoruskiej w spotkaniu wezmą udział przedstawiciele białoruskich przedsiębiorstw z branży spożywczej, maszynowej, finansowej, bankowości, IT, samochodowej, odzieżowej i wielu innych.

Data: 26 listopada 2018 roku

Miejsce:  Warszawa,  Hotel „Sheraton” przy ul. Bolesława Prusa 2.

Godzina rozpoczęcia 14:00. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 13:30.

Celem wydarzenia jest pogłębienie współpracy gospodarczej pomiędzy Białorusią i Polską, a także ułatwienie bezpośrednich kontaktów między przedsiębiorcami z obydwóch krajów. Po Forum odbędą się spotkania B2B.

Program Forum do pobrania.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację przez formularz rejestracyjny
do 23 listopada 2018 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorami drogą mailową:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ;

Serdecznie zapraszamy do udziału i zachęcamy do rejestracji na Białorusko-Polskie Forum Biznesu.

Będziemy wdzięczni za przesłanie potwierdzenia chęci udziału również do naszej Izby!