Strona Główna

Polsko-Białoruskiego Forum Biznesu - Warszawa 24 października 2018


Krajowa Izba Gospodarcza przy współpracy z Senatem RP, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Białoruską Izbą Handlowo-Przemysłową zaprasza do wzięcia udziału w Polsko-Białoruskim Forum Biznesu towarzyszącym wizycie w Polsce p. Michaiła Miasnikowicza, Przewodniczącego Rady Republiki Zgromadzenia Narodowego Republiki Białoruś. Ze strony białoruskiej w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele 38 białoruskich przedsiębiorstw z branży spożywczej, maszynowej, finansowej, meblarskiej, metalurgii, bankowości, samochodowej, elektromaszynowej, handlowej, odzieżowej, chemicznej i wielu innych.

Lista uczestników:

Wersja polska (nazwy branż)

Wersja rosyjska (z opisem)

Aktualna Lista na dzień 18.10.2018 r.

Program wydarzenia tutaj

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 października 2018 roku w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii – Sala pod Kopułą przy placu Trzech Krzyży 3/5. Godzina rozpoczęcia 10:00. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:30.

Celem wydarzenia jest pogłębienie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Białorusią, a także ułatwienie bezpośrednich kontaktów między przedsiębiorcami z obydwóch krajów. Po Forum odbędą się spotkania B2B.

Zapraszamy do rejestracji na Polsko-Białoruskie Forum Biznesu przy użyciu formularza znajdującego się pod poniższym adresem:

REJESTRACJA ONLINE

Kontakt

Piotr Lipiec
Biuro Współpracy z Zagranicą KIG

tel: 22 630 96 06
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ;