Strona Główna

Spotkanie robocze: zaproszenie

Spotkanie robocze: zaproszenie

 

Szanowni Państwo,
W dniu 1 lutego 2017 r. o godzinie 15.30 w Ambasadzie Republiki Białoruś w Rzeczpospolitej Polskiej (Warszawa, ul. Wiertnicza 58) przy okazji wizyty do Warszawy przedstawicieli Parlamentu Białorusi odbędzie się spotkanie robocze Zastępcy Przewodniczącego Izby Reprezentantów Zgromadzenia Narodowego Republiki Białoruś Pana Bolesława Pirsztuka, przewodniczącego Komisji do spraw Międzynarodowych Izby Reprezentantów Zgromadzenia Narodowego Republiki Białoruś Pana Walerego Woronieckiego i zastępcy Przewodniczącego Brzeskiego Komitetu Wykonawczego Andreja Kleca z polskimi przedsiębiorcami i przedstawicielami samorządów gospodarczych.
W trakcie spotkania omówione będą warunki handlowo-gospodarczej i inwestycyjnej współpracy z Republiką Białoruś i Brzeskim obwodem oraz kwestie kooperacji przemysłowej i współpracy w dziedzinie produkcji rolno-spożywczej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu roboczym w Ambasadzie.
Prosimy o potwierdzenie udziału na nr tel. +48227420971 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Z poważaniem,
Igor Sekreta
Zastępca Szefa Misji Dyplomatycznej,
Radca-minister ds. Handlu i Inwestycji
w Ambasadzie Białorusi w Polsce