Strona Główna

Kalendarz targów i wystaw Białoruś 2017

 

Szanowni  Państwo,

Mam zaszczyt poinformować, w porozumieniu z WPHI w Mińsku, iż w 2017 roku na terytorium Republiki Białorusi odbędzie się szereg imprez targowo – wystawienniczych.

Poniżej prezentujemy linki do listy wszystkich targów na 2017 rok:

http://www.minskexpo.com/english/calendar/2017/

http://www.belexpo.by/vystavki/2017/

Polski udział w Targach i Wystawach będzie miał charakter indywidualny, kiedy przedsiębiorcy samodzielnie organizują swój udział lub zbiorowy, kiedy będą organizowane wyjazdy grupowe, w zależności od liczby zainteresowanych firm i osób. Zgłoszenia w tym zakresie należy przesyłać na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Ponadto informujemy, iż Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Mińsku będzie uczestnikiem kilku ważniejszych imprez targowo-wystawienniczych, podczas których zorganizowane będzie stoisko informacyjno-promocyjne WPHI. Ze stoiska mogą korzystać polscy przedsiębiorcy w zakresie uzgodnionym z Kierownikiem WPHI panem Piotrem Masajło, w tym między innymi wyłożyć własne materiały promocyjne, zostawić informację dla partnerów, umówić spotkania etc.

 Z przyjemnością informujemy, iż plan działań WPHI na rok 2017 jest następujący:

https://belarus.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/222028,przedsiewziecia-promocyjne-wphi-w-minsku.html

 

 Zapraszam wszystkich zainteresowanych

Kazimierz Zdunowski – prezes Izby