Strona Główna

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Budowlane "BUDMA-2016"

 

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w Polsce dla branży budowlanej - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA 2016”, które odbędą się w dniach 2–5.02.2016 r. w Poznaniu pod hasłem przewodnim: „Inspiracje  - Wiedza – Biznes”.

Targi BUDMA prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

BUDMA jest miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 1000 wystawców dla ponad 50 000 zwiedzających, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych - podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów.  

Nasza Izba jest stałym partnerem Targów Poznańskich i kolejny rok z rzędu organizujemy wspólne polsko-białoruskie stoisko promocyjne, gdzie będzie można odbyć rozmowy biznesowe z przedstawicielami firm branży budowlanej z Białorusi oraz członkami i partnerami naszej Izby.

Szczególnie zapraszamy firmy członkowskie do skorzystania ze stoiska naszej Izby, gdzie można rozłożyć materiały informacyjno – promocyjne i wziąć udział w targach!

Więcej szczegółów dotyczących zakresu programowego targów można dowiedzieć się na stronie organizatorów: http://www.budma.pl/pl/

Zapraszamy Państwa wraz z zespołem do odwiedzenia wspólnego stoiska naszej Izby oraz Białoruskiej Izby Handlowo–Przemysłowej, usytuowanego w Pawilonie 3A, nr. 51C i prosimy zainteresowanych kontaktami biznesowymi o przesłanie wcześniejszych zapytań oraz zgłoszenia tematów spotkań do Izby.

Z wyrazami szacunku,


Kazimierz Zdunowski – Prezes Izby

 

Osoba do kontaktu:
Natalia Biesiada – Ekspert PBIHP