Strona Główna

Zapraszamy do udziału w konferencji podczas TransPoland

 

Szanowni Państwo,

 Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa zaprasza do udziału w konferencji pt.: "TRANSPORT KLUCZOWYM OGNIWEM W WYMIANIE HANDLOWEJ WSCHÓD – ZACHÓD", która odbędzie się 4 listopada podczas Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki „TRANSPOLAND 2015” w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

    Konferencja została objęta patronatem:
Ministerstwa Gospodarki
 
Krajowej Izby Gospodarczej - KIG
Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych - PAIiZ
Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera - COIE

Nasza Izba weźmie aktywny udział w debacie wraz z przedstawicielami Izb Handlowo-Przemysłowych Rosji, Kazachstanu i Ukrainy, gdzie zostaną pokazane praktyczne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa objęła patronatem targi ‘TRANSPOLAND 2015” i oprócz udziału w konferencji organizuję wspólne polsko-białoruskie stoisko promocyjne, gdzie będzie można odbyć rozmowy biznesowe z firmami logistyczno-transportowymi z Białorusi oraz członkami Izby.

 Zapraszamy firmy członkowskie do skorzystania z bezpłatnego  stoiska naszej Izby, gdzie można rozłożyć materiały informacyjne - promocyjne!

 Serdecznie zapraszamy na konferencję oraz do odwiedzania naszego stoiska!

 Więcej szczegółów dotyczących targów i konferencji można dowiedzieć się na stronie organizatorów:

http://trans-poland.pl/transport-wschod-zachod/

 Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast należy dokonać obowiązkowej rejestracji na stronie organizatorów tragów pod ww. linkiem.

Rejestracja na konferencję jednocześnie jest przepustką do wejścia na Targi.

Plik do pobrania: Program konferencji.