Strona Główna

Targi Producentów Marek Własnych Private Label Show, 25-26 listopada 2014 r. w Targach Lublin S.A.

Targi Producentów Marek Własnych Private Label Show, 25-26 listopada 2014 r. w Targach Lublin S.A.

Już w listopadzie, na terenie Targów Lublin zostanie zorganizowany Private Label Show, czyli wydarzenie skierowane do producentów, którzy rozwijają lub są zainteresowani rozwinięciem produkcji w segmencie marek własnych na rynek polski, oraz zagraniczny. Celem realizacji imprezy jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych.

Targi są organizowane z myślą o przedsiębiorstwach, które rozwijają bądź są zainteresowane rozwijaniem produkcji w segmencie marek własnych (dotyczy to za równo produktów food oraz non-food). Podczas dwóch dni imprezy zostanie zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG. Począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na produktach chemicznych czy przemysłowych. Targi służą prezentacji możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowaniu kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi sieci sprzedające marki własne.

Na targach obecni będą decydenci największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów ościennych. Private Label Show jest idealną okazją by nawiązać z nimi kontakt, uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży i współtworzyć fenomen sukcesu rynkowego jakim jest marka własna.

Private Label Show, to:
• nowoczesne targi business to business dedykowane profesjonalistom z branży marek własnych;
• obecność kupców z polskich sieci handlowych oraz zagranicznych, m.in. z takich krajów jak Litwa, Chorwacja, Łotwa, Anglia
• przyjazna biznesowi przestrzeń umożliwiająca nawiązywanie relacji handlowych;
• oferty przedsiębiorstw wytwarzających artykuły w kategoriach produktowych FMCG (food oraz non-food);
• możliwość prezentacji ofert oraz szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki wśród decydentów w branży
• prezentacja możliwości polskich producentów;
• spotkania i rozmowy biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami i decydentami sieci handlowych
• możliwość podpisania korzystnych kontraktów na 2015 r.

Swój udział w Targach potwierdzili m.in. producenci: art. mleczarskich, makaronów, kawy, olejów, syropów owocowych, słodyczy, alkoholi, konserw, dań gotowych, mrożonek, opakowań aerozolowych, artykułów biurowych, chemii samochodowej, ręczników papierowych i środków czystości.

Miejsce wydarzenia:
25-26.11.2014, Centrum Targowo Wystawiennicze Targów Lublin S.A.
TARGI LUBLIN S.A.
ul. Dworcowa 11, Lublin

Po zarejestrowaniu wstęp na targi jest BEZPŁATNY

Więcej informacji na stronie: www.plshow.pl