Strona Główna

XVI Republikańska Wielobranżowa Wystawa-Jarmark "EUROREGION-NIEMEN-2014"

Szanowni Państwo,

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa zaprasza do wzięcia udziału w XVI Republikańskiej Wielobranżowej Wystawie-Jarmarku "EUROREGION "NIEMEN-2014"

które odbędzie się w Grodnie w dniach 4-6 września 2014 r.
Już od piętnastu lat wystawa pokazuje wielkie zainteresowanie i zapotrzebowanie ze strony uczestników na takiego rodzaju wydarzenia. To najbardziej znaczące, o charakterze Międzynarodowym wydarzenie odbywające się w Obwodzie Grodzieńskim zostało stworzone w celu aktywizacji procesów współpracy podmiotów gospodarczych, rozwoju i wzmocnienia więzi kulturowych i humanitarnych w obszarach przygranicznych, prezentacji i sprzedaży nowych produktów, ustanowienia wzajemnie korzystnych handlowo-ekonomicznych kontaktów i zawarcia umów biznesowych.

W ramach Targów w tym roku odbędzie się kolejne IV Międzynarodowe Forum Inwestycyjne pt.: „Grodno-na skrzyżowaniu granic”, Wystawa Usług Turystycznych, pokaz – prezentacja producentów towarów przemysłu lekkiego  «GrodnoFashionDay», Festiwal Piwa oraz wiele innych.

Nasza Izba organizuje przejazd autokarem w obie strony z Warszawy do Grodna, udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących i zachęca zainteresowanych do wzięcia udziału w wyjeździe biznesowym.

W załączeniu niezbędna informacja w sprawie wyjazdu na Forum do Grodna.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 23 sierpnia br.

pod tel./fax: 22 828 51 01 / 02  lub  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Osoba do kontaktu:  Natalia Biesiada - Kierownik Biura PBIHP

Zapraszamy do kontaktu i aktywnego udziału w Forum.

Z wyrazami szacunku,
 
Kazimierz Zdunowski
Sekretarz Generalny ,
Dyrektor Generalny Izby

----------------------------------------------
Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa
ul. Kopernika 30 lok. 617
00-336 Warszawa
tel. (22) 828 51 01/02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.pbihp.pl

 

Program Forum

Ankieta uczestnika

Zaproszenie