Strona Główna

Forum Gospodarcze Polska-Wschód

Szanowni Państwo,

W imieniu Senatu, całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej a także współorganizatora firmy Herman&Doland, Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa zaprasza do udziału w Forum Gospodarczym Polska-Wschód, które odbędzie się dnia 5 czerwca 2014 r. w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Inicjatywa jest kontynuacją zrealizowanego w kwietniu 2013 r. Forum Gospodarczego „Polska- Białoruś. Praktyczne aspekty współpracy gospodarczej”, w którym udział wzięło ponad 300 inwestorów z Polski oraz Białorusi.

Celem tegorocznej edycji Forum jest umożliwienie przedsiębiorcom z Polski, Ukrainy, Mołdawii oraz państw połączonych unią celną Białorusi, Kazachstanu oraz Federacji Rosyjskiej - wymiany doświadczeń w zakresie prowadzenia wspólnych działań biznesowych oraz zaprezentowanie możliwości i potencjału gospodarek w aspekcie rozwoju rynków globalnych. Podczas trwania Konferencji planowana jest również organizacja uroczystej Gali Przedsiębiorców, spotkań biznesowych  a także prezentacje przedsiębiorstw.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie internetowej www.wsb.edu.pl/wschod , na której dostępny jest szczegółowy program inicjatywy, wykaz zaproszonych gości a także formularz rejestracyjny.