Strona Główna

Sodrużestwo 2014'

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XVI edycji Międzynarodowych Wielobranżowych Targów „Brześć. Sodrużestwo - 2014", w dniach 24-25 kwietnia 2014 roku w Brześciu na Białorusi.

W ramach Targów odbędzie się kompleks przedsięwzięć towarzyskich oraz „VII Brzeskie Forum Inwestycyjne".
Targi „Brześć. Sodrużestwo" uznawane są za największą regionalną imprezę wystawienniczą na Białorusi. Na Targach zostanie tradycyjnie przedstawiony szerokie spektrum towarów powszechnego użytku, w tym: wyrobów o przeznaczeniu produkcyjno-technicznym oraz produkcja przemysłu spożywczego. W 2013 roku w Targach wzięło udział około 150 przedsiębiorstw.

Na Forum (24 kwietnia) zostanie przedstawiona polityka inwestycyjna oraz priorytety rozwoju obwodu Brzeskiego, odbędzie się prezentacja gospodarczego potencjału czołowych branż i aktualnych projektów inwestycyjnych, Forum przewiduje możliwość uczestnictwa w różnorodnych dyskusjach i stworzenie platformy do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W ramach Forum będą przedstawione przedstawione projekty inwestycyjne dla branży przemysłu spożywczego, budownictwa, technologi iinnowacyjnych, infrastruktury, rozwoju regionów i wolnych stref ekonomicznych. Omawiane będą zagadnienia współpracy inwestycyjnej, efektywnego rozwoju partnerskich związków gospodarczych, nowych kontaktów. Zorganizowane będą rozmowy dwustronne przedsiębiorców (B2B) w celu podpisania protokołów, umów, planów przedsięwzięć i innych form współpracy.

Ze względu na rosnące zainteresowanie białoruskim rynkiem nasza Izba organizuje w dniach od 23 do 25 kwietnia grupowy wyjazd do Brześcia .

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Wielobranżowych na Białorusi!

KAZIMIERZ ZDUNOWSKI – Dyrektor Generalny Izby

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 kwietnia 2014 roku.

Osoba do kontaktu:

Natalia Biesiada -
Kierownik Biura PBIHP
----------------------------------------------------
Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa
ul. Kopernika 30 lok. 623
00-336 Warszawa
tel. (22) 828 51 01/02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Formularz zgłoszeniowy

Program VII Forum Brzeskiego

Zaproszenie Sodrużestwo