Strona Główna

Targi BUDMA 2014

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury „BUDMA 2014”, które odbędą się w dniach 11–14.03.2014 r. w Poznaniu pod hasłem przewodnim: Inspiracje, Budowa, Remont, podkreślając w szczególny sposób najważniejsze „etapy” tworzenia otaczającej nas architektury, ale także dążenia do podnoszenia standardów i wdrażania najnowszych technologii w budownictwie.

Równocześnie zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Polska - Białoruś: Warunki dostępu do rynków branży budowlanej” , która odbędzie się 12 marca podczas Targów „BUDMA 2014”.

Naszymi partnerami instytucjonalnymi jest BGK, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. oraz przedsiębiorstwa, z którymi wspólnie przygotowaliśmy program konferencji i jej podstawy organizacyjne. Przewidujemy, że w konferencji weźmie udział ok 80 uczestników, w tym ok 40 osób z Białorusi i ok. 40 osób z Polski.
Konferencja pod patronatem i z udziałem Jego Ekscelencji Aleksandra Averyanova Ambasadora Nadzwyczajnego i Pełnomocnego Republiki Białorusi w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Józefa Łochowskiego Prezesa Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej odbędzie się na terenie MT Poznań:
ul. Głogowska 14, Pawilon 3 (wejście Wschodnie), sala Niebieska, w dniu 12 marca br. o godz. 10.00.
Równocześnie serdecznie zapraszamy Państwa wraz z zespołem do odwiedzenia stoiska informacyjno–promocyjnego naszej Izby oraz stoiska Białoruskiej Izby Handlowo–Przemysłowej z Brześcia, które usytuowane będą pod nr. 30 i 30A w Pawilonie 3.

Kazimierz Zdunowski – Sekretarz Generalny Izby
Osoba do kontaktu:
Natalia Biesiada - Kierownik Biura PBIHP

 

Program Konferencji

 

------------------------------------------------------
Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa
ul. Kopernika 30, lok. 617
00-336 Warszawa
tel/ fax: 22 828 51 01/02;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.pbihp.pl