Strona Główna

DYPLOM EUROPEJSKI DLA MŁODZIEŻY Z BIAŁORUSI

русский язык

Uwaga Absolwenci!

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa (PBIHP) zaprasza na studia do Polski w celu uzyskania europejskiego dyplomu magistra, potwierdzającego posiadanie wyższego wykształcenia odpowiadającego zasadom Bolońskiego Modelu Kształcenia. Proponujemy również studia podyplomowe dla podwyższenia swoich kwalifikacji, ponieważ wykształcenie jest nieodłącznym elementem doskonalenia osobowości jako całości oraz aktywnego rozwoju zawodowego.

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa jest zainteresowana kształceniem kadr dla gospodarki a w szczególności kadr dla przedsiębiorstw obsługujących polsko-białoruską wymianę handlową, kooperację produkcyjną, inwestycje, rolnictwo oraz sfery usługowe, turystykę, logistykę, bankowość, finanse i ubezpieczenia.

Naszym celem jest umożliwienie młodym białoruskim specjalistom przystępowanie do konkursów na obsadę kierowniczych stanowisk i ich wygrywanie w międzynarodowych organizacjach gospodarczych. Aby kierować dużymi organizacjami gospodarczymi trzeba mieć wiedzę i doświadczenie – stąd praktyki i staże zawodowe dla studentów i absolwentów. Aby przystępować do konkursu na obsadę stanowisk kierowniczych w międzynarodowych organizacjach gospodarczych trzeba mieć udokumentowane wykształcenie w systemie bolońskim i znajomość języków obcych – stąd studia magisterskie w Polsce dla chętnych i ambitnych.

Proponujemy podjęcie studiów na jednej z uczelni, z którymi współpracujemy, tj. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Każde ich działanie jest skierowane na rozwój zarówno wiedzy, jak i określonych umiejętności i kompetencji, na synergię teorii i praktyki.

Oferujemy specjalizację w następujących dziedzinach: logistyka, turystyka, informatyka, weterynaria, finanse i zarządzanie, rachunkowość, pedagogika. Studia są płatne, od ok. 450 euro/semestr w zależności od uczelni.

Dlaczego właśnie z nami?

- udzielamy pomocy w otrzymaniu wizy do Polski,

- organizujemy intensywny kurs przygotowawczy języka polskiego (kurs będzie pomocny w osiągnięciu poziomu A2 – niezbędnego dla podjęcia studiów),

- organizujmy spotkania z wybitnymi ludźmi,

- umożliwiamy aktywny udział w rozwoju polsko-białoruskiej współpracy,

- w czasie trwania studiów stwarzamy możliwości doskonalenia języka polskiego i innych języków,

- udzielamy referencji potrzebnych przy zatrudnianiu,

- pomagamy i konsultujemy podczas pobytu w Polsce np. zakwaterowanie, ubezpieczenie itd.,

- współpracujemy z firmami, które organizują staże i praktyki zawodowe, dlatego w miarę możliwości udzielamy pomocy w:

- organizowaniu praktyk i staży w Polsce,

- organizowaniu praktyk i staży za granicą.

- udzielamy pomocy przy organizacji pracy tymczasowej i sezonowej co pozwala na pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych.

Jakie są wymagania?

·       chęć uczenia się i rozwijania swoich talentów,

·       znajomość języka polskiego na poziomie A1, 

 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji prosimy kontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie.

 

Jak nas znaleźć:

ul. Kopernika 30, lok. 617

00-336 Warszawa

tel.: +48 (22) 828-51-01

fax: +48 (22) 828-51-02

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www.pbihp.pl